Preparat do czyszczenia butelek

7,00 zł
Brutto

Użyj "Clean my bottle" i ciesz się perfekcyjną czystością swojej butelki.

Wysyłamy w 24h.

Ilość

Sposób użycia:

Wsypać zawartość torebki do butelki i wlać 100 ml ciepłej wody. Wstrząsać przez 2-3 minuty. Dla lepszego efektu, roztwór zostawić w butelce na kilka godzin, a następnie powtórzyć wstrząsanie. Dokładnie wypłukać butelkę, nie zapominając o zakrętce. Jeśli zakrętka posiada uszczelkę, należy ją wyjąć i umyć obie części.

Zalecamy użycie "Clean my bottle" co najmniej 2 razy w roku. Jeżeli butelka jest myta tylko w zmywarce, preparat należy stosować co 2 miesiące.

Opis

Waga
50 g
Materiał
Soda oczyszczona z ryżem
  • Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA.
  • Informacje na temat dostarczenia zamówienia znajdują się w zakładkach WYSYŁKA I DOSTAWA oraz CENNIK DOSTAW. Informacje na temat dostarczenia zamówienia znajdują się w zakładkach WYSYŁKA I DOSTAWA oraz CENNIK DOSTAW.
  • W zakładce FAQ znajdą Państwo odpowiedzi na podstawowe pytania, dotyczące użytkowania butelek EQUA. W zakładce FAQ znajdą Państwo odpowiedzi na podstawowe pytania, dotyczące użytkowania butelek EQUA.