Mismatch Stone 750 ml

92,00 zł
Brutto

Butelka ze szkła boro-krzemowego w etui ze sztucznej skóry (jasnoszare z szarym wzorem w różnych odcieniach). Metalowy chwyt oraz zakrętka w kolorze Graphite Shiny.

Wysyłamy w 24h.

Ilość

Dane techniczne butelki znajdą Państwo klikając w Szczegóły produktu.

Butelka wykonana ze szkła boro-krzemowego, które nie ma podwyższonej odporności na stłuczenia.

Etui ręcznie szyte w Słowenii.

Wygodny uchwyt pozwala bezpiecznie nosić butelkę.

Butelkę można napełniać wrzątkiem oraz myć w zmywarce (bez zakrętki).

Zakrętka jest wykonana ze stali nierdzewnej i polipropylenu.

Silikonowa podkładka umieszczona w zakrętce gwarantuje hermetyczne zamknięcie, jednak wymaga ona większej uwagi, dla zachowania butelki w czystości.

Dwa razy w miesiącu należy podkładkę wyjąć z zakrętki i dokładnie umyć obie części.

Zakrętkę należy traktować jako część eksploatacyjną, która się zużywa.

Co najmniej raz w roku należy wymienić zakrętkę na nową.

Zakrętka objęta jest gwarancją przez okres 6 miesięcy.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni, licząc od daty odebrania przesyłki, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegółowe informacje znajdują się w dziale ZWROTY I REKLAMACJE oraz w załączniku do maila, potwierdzającego zakup.

Opis

Pojemność
750 ml
Waga
420 g
Wysokość
255 mm
Szerokość
74/80 mm
Szerokość ustnika
30 mm
Materiał
Szkło boro-krzemowe
Kraj pochodzenia
Czechy
  • Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA.
  • Informacje na temat dostarczenia zamówienia znajdują się w zakładkach WYSYŁKA I DOSTAWA oraz CENNIK DOSTAW. Informacje na temat dostarczenia zamówienia znajdują się w zakładkach WYSYŁKA I DOSTAWA oraz CENNIK DOSTAW.
  • W zakładce FAQ znajdą Państwo odpowiedzi na podstawowe pytania, dotyczące użytkowania butelek EQUA. W zakładce FAQ znajdą Państwo odpowiedzi na podstawowe pytania, dotyczące użytkowania butelek EQUA.