Basic Dark Grey 680 ml

179,00 zł
Brutto

Ta butelka nie jest wyposażona w moduł SMART, do łączności z aplikacją w telefonie.

Wysyłamy w 24h.

Ilość

Dane techniczne butelki znajdą Państwo klikając w Szczegóły produktu.

Podwójne ścianki z próżnią w środku zapobiegają osadzaniu się wilgoci na zewnętrznej powierzchni butelki.

Butelka utrzymuje temperaturę napoju przez: 24h jeśli płyn jest zimny i 12h jeśli płyn jest gorący. 

Uchwyt pozwala bezpiecznie nosić butelkę lub przypiąć ją do torby lub plecaka. Część uchwytu ugina się na zasadzie karabińczyka. Można go całkowicie zdemontować. 

Zakrętka jest wykonana z galwanizowanego metalu.

Butelkę można napełniać wrzątkiem.

Szerokość ustnika pozwala na wrzucenie kostek lodu do wnętrza butelki.

Butelka będzie również dostępna w wersji SMART wraz z modułem pozwalającym na kontrolowanie ilości spożytego płynu, poprzez odpowiednią aplikację w telefonie.

Moduł ten będzie na stałe zintegrowany z butelką SMART i nie będzie możliwości aby go kupić oddzielnie i dołączyć do butelki BASIC.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni, licząc od daty odebrania przesyłki, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegółowe informacje znajdują się w dziale ZWROTY I REKLAMACJE oraz w załączniku do maila, potwierdzającego zakup.

Opis

Pojemność
680 ml
Waga
390 g
Wysokość
250 mm
Szerokość
73 mm
Szerokość ustnika
40 mm
Materiał
Stal nierdzewna
Kraj pochodzenia
Chiny
Kolor
Ciemny szary
  • Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA.
  • Informacje na temat dostarczenia zamówienia znajdują się w zakładkach WYSYŁKA I DOSTAWA oraz CENNIK DOSTAW. Informacje na temat dostarczenia zamówienia znajdują się w zakładkach WYSYŁKA I DOSTAWA oraz CENNIK DOSTAW.
  • W zakładce FAQ znajdą Państwo odpowiedzi na podstawowe pytania, dotyczące użytkowania butelek EQUA. W zakładce FAQ znajdą Państwo odpowiedzi na podstawowe pytania, dotyczące użytkowania butelek EQUA.