Goat Story Black 350 ml

99,00 zł
Brutto

W kubkach Goat Story ukryta jest historia kawy.

Wysyłamy w 24h.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Goat Story to praktyczny i trwały kubek do kawy, zaprojektowany w hołdzie kozom, dzięki którym odkryto właściwości kawy. Kształt koziego rogu nie tylko opowiada oryginalną historię ale sprawia również, że kubek ma niepowtarzalny wygląd. 

Uchwyt jest jednocześnie podstawką, dzięki której można postawić kubek na stole. Wystarczy zsunąć uchwyt z kubka i odwrócić go o 180 stopni.

W zestawie znajdują się dwa paski (o dł. 15 cm oraz regulowany 70/140 cm.), które można połączyć. Dzięki temu, możesz nosić kubek na ramieniu (połączone paski) lub przypiąć go do torby albo powiesić na nadgarstku (krótki pasek). Tym sposobem, możesz cieszyć się kawą i w dalszym ciągu mieć obie ręce wolne.

Kubek wykonano z polipropylenu, który nie zawiera BPA.

Uchwyt jest pokryty ekologiczną skórą.

Kubek nie ma właściwości termicznych. Zachowuje temperaturę płynu do 2 godzin.

Można napełniać go wrzątkiem oraz myć w zmywarce (bez uchwytu).

Kubek jest w 100% szczelny.

Dostępny również w pojemności 470 ml.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni, licząc od daty odebrania przesyłki, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegółowe informacje znajdują się w dziale ZWROTY I REKLAMACJE oraz w załączniku do maila, potwierdzającego zakup.

Opis

Pojemność
350 ml
Waga
170 g
Wysokość
195 mm
Szerokość
75 mm
Materiał
Polipropylen/eko skóra
Kraj pochodzenia
Słowenia
  • Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA.
  • Informacje na temat dostarczenia zamówienia znajdują się w zakładkach WYSYŁKA I DOSTAWA oraz CENNIK DOSTAW. Informacje na temat dostarczenia zamówienia znajdują się w zakładkach WYSYŁKA I DOSTAWA oraz CENNIK DOSTAW.
  • W zakładce FAQ znajdą Państwo odpowiedzi na podstawowe pytania, dotyczące użytkowania butelek EQUA. W zakładce FAQ znajdą Państwo odpowiedzi na podstawowe pytania, dotyczące użytkowania butelek EQUA.