Filtruj po

Butelki szklane

Bez względu na to, czym zajmujesz się na co dzień i jak spędzasz swój wolny czas, odpowiednie nawodnienie organizmu powinno być dla Ciebie kwestią kluczową. Regularne picie wody zapewnia bowiem lepsze samopoczucie oraz pomaga utrzymać ciało w zdrowiu i dobrej kondycji. Z tego powodu niezależnie od okoliczności (np. w pracy, w szkole, na zakupach, na siłowni) zawsze warto mieć przy sobie butelkę z chłodną wodą, świeżym sokiem lub ulubionym koktajlem. Zapewne bardzo praktycznym rozwiązaniem będą w tym przypadku szklane butelki wielokrotnego użytku.

Właściwości naszych produktów

Wśród podstawowych zalet butelek szklanych Equa należy wymienić aspekt ekologiczny i ekonomiczny. Jednorazowy zakup butelki to bowiem inwestycja długoterminowa, która nie tylko ogranicza koszty zakupu napojów w opakowaniach jednorazowych, ale również zmniejsza ogólną ilość odpadów i wpływa pozytywnie na środowisko.

Nasze butelki wykonane są ze szkła boro-krzemowego, czyli naturalnego surowca, który wykazuje wysoką odporność na amplitudy temperatur, działanie środków chemicznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Pojemniki można myć w zmywarce oraz napełniać wrzątkiem. Ponadto produkty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz nie wpływają na smak i zapach wody czy konsystencję napoju. Butelki szklane wielokrotnego użytku posiadają również ergonomiczny kształt dopasowujący się do kształtu dłoni, dużą pojemność oraz specjalne uchwyty, które ułatwiają ich transport. Każda butelka została wyposażona w zakrętkę ze stali nierdzewnej i polipropylenu gwarantującą hermetyczne zamknięcie. W naszej ofercie dostępne są butelki z silikonowymi oraz filcowymi nakładkami, które zapobiegają uszkodzeniom. Poszczególne model wyróżniają się ciekawym wzornictwem i zróżnicowaną kolorystyką

Jest 32 produktów.

Active filters