EQUA to ekologiczne butelki wielokrotnego użytku, które na polskim rynku nie mają swojego odpowiednika.

Nie są to bidony sportowe ani outdoorowe, których używa się sporadycznie, podczas zwiększonego wysiłku fizycznego. Butelki EQUA przeznaczone są do użytku codziennego i właśnie dzięki temu, znakomicie sprawdzają się jako nośnik reklamy. Nie okazyjnie, ale przez 365 dni w roku. Swoją estetyką przyciągają uwagę zarówno dorosłych jak i dzieci. Są niezastąpione w szkole, w pracy, w samochodzie i podczas podróży.

Ofreujemy butelki wykonane z dwóch materiałów:

Eastman Tritan - biodegradowalny kopoliester, niezawierający Bisphenolu A. Butelki nie przejmują zapachów, wytrzymują temperaturę do 100 °C i nie matowieją podczas wielokrotnego mycia w zmywarce. Są lekkie, zdrowe i trwałe, a co najważniejsze - przyjazne środowisku.

Equa butelki BPA free B2B

Szkło boro-krzemowe - produkt całkowicie naturalny, nieszkodliwy dla ludzi i środowiska. Wykazuje wysoką odporność na wahania temperatury oraz działanie środków chemicznych.

Butelki szklane do nadruku Equa

Stosowanie butelek EQUA radykalnie zmniejsza popyt na napoje w opakowaniach jednorazowych, przyczyniając się tym samym do redukcji plastikowych odpadów. Ze względu na swój charakter, butelki EQUA to wspaniały prezent dla Twoich partnerów biznesowych lub klientów. Ich estetyka oraz jakość gwarantują, iż logo i/lub treść na nich umieszczone, nie tylko zostaną zapamiętane ale będą też trwale rozpowszechniane. Możesz być pewny, że nie będzie to kolejny gadżet reklamowy wrzucony do szuflady.

Minimalna ilość butelek do personalizacji - 100 szt.

W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

e-mail:  hitfit@myequa.com

tel. 665 065 002

Equa butelki szklane i BPA free B2B

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach: poprawnego działania witryny (pliki niezbędne), statystycznych i analitycznych (pliki analityczne), personalizowania wyświetlanych reklam (pliki reklamowe), funkcjonalnych (pliki mediów społecznościowych i inne). Możesz je zaakceptować  klikając w przycisk „Akceptuję”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.