Filtruj po

Akcesoria

Butelki MyEqua

Szklane butelki na wodę to doskonały wybór dla każdego, komu nie jest obojętny stan naszej planety. Bidony ze szkła oraz tworzywa sztucznego niezawierającego bisfenolu, znacznie zmniejszają bowiem ilość odpadów generowanych przez pojedyncze gospodarstwo domowe. Nasze produkty można z powodzeniem zabrać ze sobą do pracy, szkoły czy na trening, eliminując w ten sposób konieczność kupowania kolejnych plastikowych butelek wody czy soku. Butelki marki MyEqua wykazują podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, są wygodne w użytkowaniu oraz łatwe do utrzymania w czystości, nawet przy codziennej, intensywnej eksploatacji.

Dodatkowe akcesoria

Butelki MyEqua są nie tylko przyjazne środowisku, ale również bardzo estetyczne, dlatego mogą stanowić modny, designerski dodatek do codziennej stylizacji. Ponadto za pomocą dodatkowych akcesoriów można je dowolnie personalizować, nadając im niepowtarzalny charakter.

Oferujemy m.in. silikonowe nakładki na butelki w formie różnokolorowych bransoletek, kompatybilne z butelkami z serii Squeeze. Butelki z tej serii można doposażyć również w nakładki na górnądolną część pojemnika w wielu modnych kolorach, tworząc w ten sposób własną kompozycję. W naszej ofercie dostępne są także wymienne zakrętki do butelek z serii Squeeze i Mismatch wykonane ze stali nierdzewnej i polipropylenu. Silikonowa uszczelka zapewnia hermetyczne zamknięcie, ale wymaga większej uwagi podczas jej codziennego mycia. W tym przypadku pomocny może okazać się specjalny preparat „Clean my bottle”, który również znajduje się w ofercie naszego sklepu.

Jest 37 produktów.

Active filters