Filtruj po

Butelki BPA free

Butelka BPA free to produkt wielokrotnego użytku, stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które w codziennym życiu preferują ekologiczne rozwiązania. Zmniejszenie zużycia odpadów, a w szczególności plastikowych opakowań jednorazowego użytku to podstawowy krok do ochrony naszej planety przed całkowitą degradacją i zanieczyszczeniem. Dzięki naszym butelkom wyzwanie to stanie się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze w realizacji.

Oferta naszego sklepu

Projektując butelki, zadbaliśmy przede wszystkim o ich jakość, design i komfort użytkowania. Ergonomiczny kształt bidonu sprawia, że butelka dobrze leży w ręku, a zakrętka z polipropylenu zapewnia maksymalną szczelność. Z kolei specjalny pasek ułatwia transport pojemnika. Butelki BPA free zostały wyprodukowane z najwyższej jakości tworzywa Eastman Tritan, które nie zawiera szkodliwego dla zdrowia Bisfenolu. Wspomniane tworzywo nie wchodzi w reakcje chemiczne z płynami i nie zmienia ich smaku czy zapachu. Nasze butelki są zatem w pełni bezpieczne dla zdrowia i mogą być użytkowane również przez dzieci.

Butelki BPA free dostępne są w trzech pojemnościach: 400 ml600 ml oraz 800 ml. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne modele o prostym designie i stonowanej kolorystyce, jak i butelki z wzorzystymi printami stworzone przede wszystkim z myślą o dzieciach i nastolatkach. Oprócz typowych butelek z korkiem i paskiem polecamy także butelki 2w1, wyposażone w dodatkową zakrętkę do smoothie oraz dwie rurki.

Jest 32 produktów.

Active filters