Filtruj po

Butelki termiczne

W czasach, gdy powietrze, woda i gleba na całej ziemi są silnie zanieczyszczone i mają negatywny wpływ na ludzkie życie i zdrowie, ekologia powinna stać się dla nas priorytetem. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z delektowania się gorącym lub chłodnym napojem w drodze do pracy czy szkoły. Zachowanie odpowiedniej temperatury kawy czy świeżo wyciskanego soku gwarantują bowiem specjalne butelki termiczne wielokrotnego użytku marki Equa.

Termiczne butelki wielokrotnego użytku

Nasze produkty zostały wykonane z wysokiej jakości stali przeznaczonej do kontaktu z żywnością. Technologia, polegająca na zastosowaniu dwóch ścianek z próżnią w środku, gwarantuje utrzymanie wysokiej temperatury napoju nawet do 12 godzin. W przypadku mrożonych smoothie czy wody z dodatkiem lodu odpowiednio niska temperatura zostaje natomiast zachowana nawet przez całą dobę. Podwójne ścianki zapobiegają ponadto osadzaniu się wilgoci na zewnątrz butelki, dlatego nawet bezpośrednio po napełnieniu, można ją włożyć do plecaka czy torby. Dowolna ciecz znajdująca się w środku zachowuje oczywiście również swój smak, aromat i konsystencję.

Warto podkreślić, że butelki termiczne Equa są wygodne w użytkowaniu ze względu na ergonomiczny kształt, dużą pojemność (680 ml), szczelną zakrętkę z galwanizowanego metalu oraz odpowiednio szeroki ustnik, dzięki któremu bez problemu można umieścić w jej wnętrzu ulubione owoce czy kostki lodu. Ponadto poręczny uchwyt pozwala wygodnie nosić butelkę w dłoni lub bezpiecznie przypiąć ją do torby, plecaka czy sportowego worka. Nasze produkty wyróżniają się również ciekawym designem. Minimalistyczna grafika, opływowy kształt, neutralna kolorystyka oraz eleganckie wykończenie z metalu lub prawdziwego marmuru nie tylko przyciąga wzrok, ale przede wszystkim zachęca do spożywania odpowiedniej ilości płynów w ciągu dnia.

Active filters