Butelka Beat 800 ml

59,00 zł
Brutto

Większa pojemność oraz wygodny uchwyt. Butelka idealna na dłuższe spacery lub podróże.

Ten wzór nie posiada dodatkowej zakrętki do smoothie.

Wysyłamy w 24h.

Ilość

Dane techniczne butelki znajdą Państwo klikając w Szczegóły produktu.

Ten wzór jest dostępny wyłącznie z zakrętką do napojów.

Butelka wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa Eastman Tritan, które nie zawiera BPA.

Nie wchodzi w reakcję z płynami i nie ulega zabarwieniu.

Butelkę można myć w zmywarce.

Zakrętka jest równocześnie uchwytem ułatwiającym noszenie butelki.

Butelka nie jest przeznaczona do napojów gazowanych.

WAŻNE! Butelkę można napełnić wrzątkiem (nie zalecamy), ale nie wolno jej od razu zakręcić. Ciśnienie może spowodować odkształcenie lub rozszczelnienie butelki. Takie uszkodzenia nie będą podlegały reklamacji.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni, licząc od daty odebrania przesyłki, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegółowe informacje znajdują się w dziale ZWROTY I REKLAMACJE oraz w załączniku do maila, potwierdzającego zakup.

Opis

Pojemność
800 ml
Waga
140 g
Wysokość
280 mm
Szerokość
75 mm
Szerokość ustnika
33 mm
Materiał
Eastman Tritan
Kraj pochodzenia
Austria
  • Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA.
  • Informacje na temat dostarczenia zamówienia znajdują się w zakładkach WYSYŁKA I DOSTAWA oraz CENNIK DOSTAW. Informacje na temat dostarczenia zamówienia znajdują się w zakładkach WYSYŁKA I DOSTAWA oraz CENNIK DOSTAW.
  • W zakładce FAQ znajdą Państwo odpowiedzi na podstawowe pytania, dotyczące użytkowania butelek EQUA. W zakładce FAQ znajdą Państwo odpowiedzi na podstawowe pytania, dotyczące użytkowania butelek EQUA.