Po zimowym okresie przestoju wiele osób ma problemy ze zmotywowaniem się do podjęcia wiosennej aktywności fizycznej. Skutecznym sposobem mobilizującym do działania są akcesoria, które ułatwiają uprawianie sportu i stanowią modny dodatek do codziennej stylizacji. Aby bieganie, jazda na rowerze czy treningi na siłowni zyskały na atrakcyjności, zapewne warto sięgnąć po bidon na koktajl, opaski typu smartband czy wygodne słuchawki do odtwarzania muzyki.

Bidon na koktajl

Prawidłowe nawadnianie organizmu jest niezbędne w trakcie każdego treningu. Bidon na smoothie wielokrotnego użytku to propozycja dla osób, które chcą połączyć uprawianie sportu z dbałością o środowisko naturalne. Wykonany z wytrzymałego tworzywa niezawierającego BPA, sprawdzi się do przechowywania niegazowanej wody, smoothie, herbaty czy shake’ów proteinowych. Bidony na koktajl dzięki zróżnicowanemu designowi zapewne trafią w gusta każdego sportowca, bez względu na jego płeć, wiek, preferencje czy rodzaj ulubionej aktywności fizycznej.

Opaska smartband

Opaska smartband to elektroniczny gadżet zakładany na rękę, który pozwala w łatwy sposób monitorować aktywność fizyczną. Podstawowe modele mierzą kroki, dystans i liczbę spalonych kalorii, a te bardziej zaawansowane także tętno, tempo, czas treningu czy pokonaną trasę. Zapisane dane są automatycznie przesyłane na smartfona, skutecznie motywując do pracy poprzez opcję śledzenia swoich postępów oraz ułatwiając dobór ćwiczeń zwiększających możliwe do uzyskania rezultaty.

Słuchawki dla sportowców

Wiele osób w trakcie treningu słucha ulubionej muzyki. Szybkie piosenki zwiększają bowiem tempo ćwiczeń, pomagają utrzymać rytm i sprawiają, że czas aktywności mija wyjątkowo szybko. Trenujące osoby powinny wyposażyć się w specjalne słuchawki dla sportowców. Są one wygodne, lekkie, odporne na wstrząsy i wilgoć, a dodatkowo nie wysuwają się z uszu, umożliwiając komfortowe bieganie czy trening na siłowni. Mogą także łączyć się ze smartfonem czy MP4 przy pomocy technologii Bluetooth, eliminując kłopotliwe w czasie wysiłku kable.

Akcesoria dedykowane dla osób uprawiających sport stanowią skuteczny sposób na dodatkową motywację do wzmożonego, wiosennego wysiłku. Produkty takie, jak bidon do smoothie, opaska smartband czy słuchawki sprawią, że każdy trening będzie przebiegał w pełnym komforcie, a aktywność fizyczna szybko przyniesie zamierzone efekty.

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach: poprawnego działania witryny (pliki niezbędne), statystycznych i analitycznych (pliki analityczne), personalizowania wyświetlanych reklam (pliki reklamowe), funkcjonalnych (pliki mediów społecznościowych i inne). Możesz je zaakceptować  klikając w przycisk „Akceptuję”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.